Opłaty

W Ateneum-Liceum Ogólnokształcącym stawiamy na ścisłą współpracę w trójkącie nauczyciel-rodzic-uczeń. Ponosząc pełną odpowiedzialność za rzetelne wykształcenie Państwa pociech, chcemy pozostawać z Państwem w stałej relacji partnerskiej, aby zapewnić doskonałe warunki do nauki!

OBRAZEK

W celu zapewnienia najwyższego poziomu edukacyjnego naszej placówki ustalona została następująca wysokość opłat, tzw. „czesnego”:

• comiesięczna opłata, ponoszona przez 12 miesięcy w roku: 700 zł
  • jednorazowa opłata wpisowa: 700 zł

UWAGA! PROMOCJA!

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo do końca lutego 2018 r., aby otrzymać specjalną zniżkę – 0 zł wpisowego na rok szkolny 2018/2019!

Nie musisz składać żadnych deklaracji oraz zobowiązywać się do zawarcia z nami umowy, natomiast w przypadku wyboru w czerwcu naszej szkoły zyskujesz możliwość zaoszczędzenia 700 zł!